Kromě leteckých výcviků a provozování dalších leteckých prací provádí naše firma i opravy letadel a letecké techniky, servisování letadel, pravidelnou údržbu pro vlastní letadla i smluvní zákazníky a také zajišťujeme Řízení pro zachování letové způsobilosti - CAMO. i Letecký servis má vlastní webové stránky, které najdete na http://www.leteckyservis.cz - nebo jednoduše klikněte na tlačítko : 
(c) Q-COMP 2014-2016
Letecký servis BEMOAIR
SERVIS - CZ.MF.0033  CZ.MF0033 
Naše středisko údržby letadel  má oprávnění CAA číslo CZ.  MF.0033 a provádí periodickou  údržbu, především letounů řady  Zlín - Trenér, Zlín Z42 až Z242,  Cessny C150 až C182 a další  typy jedno i dvoumotorové. 
CAMO  -  CZ.MG.0043 
Kromě servisu nabízíme i zpra-  cování programu údržby a říze-  ní kontroly letové způsobilosti u  jedno i vícemotorových letadel.  Naše CAMO má oprávnění CAA  číslo CZ.MG.0043. V současné  době máme v CAMO 34 letadel. 
Provádění oprav letadel 
V případě potřeby větší opravy,  např. po letecké nehodě, nebo  jiném poškození zpracujeme  postup v souladu s technickou a  opravárenskou dokumentací,  zajistíme jeho schválení CAA a  provedeme i nestand. opravu. 
Prodej náhradních dílů 
Na základě dlouholeté spolu-  práce se zahraničními doda-  vateli náhradních dílů, doká-  žeme zajistit díly na všechny  typy cizich letounů za velmi  výhodných podmínek, samo-  zřejmě včetně atestů a Form1.  

Letecký servis

Provádíme revize po 25H, 50H, 100H a 200H provozu a roční prohlídky následujících typů letadel : Zlín - trenér : Z-126, Z-226, Z.326, Z-526 Zlín :  Z-42, Z-43, Z-142, Z-242 Cessna : C-150, C-152, C-172, C-182 Další typy : L-200A, L-40, M5-210c, P92JS ULL : převážně KP2U ale i  jiné typy dle TP
Provádíme revize po 10H, 50H, 75H, 200H a výměny leteckých motorů následujících výrobců a typů : LOM: M-137A/AK, M-337A/AK/SH, M-332 Walter : WM4-III Continental : IO-360D, O-200A, O-300 Lycoming : O-235 series, O-320 series Rotax : 447, 582, 912UL/ULS
Provádíme údržbu dle technické dokumen-  tace a výměnu pevných i stavitelných vrtulí  AVIA V500A, V503A, V410, dále značek  McCauley, Kašpar, Junkers, Ivoprop a pod.  Ve spolupráci se servisním střediskem ve  Straubingu zajistíme generální opravy vrtulí  McCauley, pevných i stavitelných, včetně  rozvaděčů a vrtulových listů.  
DRAKY LETADEL LETECKÉ MOTORY VRTULE
Periodická a pravidelná údržba letadel v leteckém servisu BemoAir - CZ.MF.0033
Dále provádíme kompenzace kompasů, zkoušky pitot-statických systémů, měření tlaků motorů, servisní zásahy u zákazníka, kontroly letové způsobilosti, vystavení ARC, provedení zkušebního letu po opravě a pod. V případě potřeby provedeme i nestandardní opravu např. po letecké nehodě nebo jiném poškození letadla, zajistíme zhotovení nestandartního postupu opravy a jeho schválení na ÚCL. Běžné práce na revizích letadel, motorů a vrtulích jsou uvedeny v našem ceníku, práce nestandartních oprav a případné vícepráce při revizích jsou účtovány hodinovou sazbou. Pro stálé zákazníky se smlouvou poskytujeme slevy na revize letadel i na řízení letové způsobilosti.
CAMO BEMOAIR
Přístup pro smluvní zákazníky CAMO
Výše uvedené činnosti provádíme na základně leteckého servisu na letišti Benešov, pod hlavičkou společnosti Letecká škola BemoAir s.r.o. Není-li možnés Vaším letounem přiletět z důvodu závady k nám do servisu, provádíme i výjezdy za účelem oprav letecké techniky. Máme zkušené mechaniky, kteří si poradí i s netypickými projevy některých závad, ať už leteckých motorů, draků nebo letadlových systémů. Revize a opravy provádíme na základě objednávek, není třeba žádná smlouva. Pro řízení kontroly letové způsobilosti je nutné uzavření smlouvy. Zákazníkům, kteří mají u nás uzavřenou smlouvu na CAMO i na letecký servis současně, poskytujeme zvýhodněné ceny našich služeb.
Rozsah činnosti najdete na stránkách servisu
Úvod Výcvik pilotů Letecké zážitky Letecký servis Ostatní služby Flotila letadel Kontakty a personál Odkazy Multimédia NEW! EDITION CZ/ATO-002
Approved Training Organisation
Schválená organizace leteckého výcviku EU / EASA / CAA CZ

Please Install The Flash Player

Letecký servis