(c) Q-COMP 2014-2016

 Letecké snímkování - fotolety

Fotolety a letecké snímkování provádíme s letounem Cessna C-172, pro pilota a 3 cestující (fotograf +  doprovod), nebo C-152 (dvoumístný letoun). Snímkování se provádí od výšky 150m nad zemí (fotografie objektů,  obcí a měst) až do výšky 4000m (snímky pro fotografické mapy a podklady pro další geodetické zpracování).   Podrobnosti o leteckém snímkování a fotoletech, včetně ukázkových fotografií a ceníku za letovou hodinu   najdete na samostatné stránce, na kterou se dostanete z vrchního menu nebo klikněte na tlačítko “přejdi” nahoře. 

 Vlekání reklamních transparentů

Pro zajištění reklamy Vaší firmy, nabízíme vlekání reklamních transparentů s názvem firmy, logem, či jiným  důležitým sdělením, které svou netradičností spolehlivě upoutají. Vlekání transparentů provádíme z letiště  Benešov a  létáme kamkoliv dle Vašeho přání po celé republice. Transparent může mít rozměr až 3m x 30m.  Podrobnosti o vlekání reklamních transparentů včetně fotografií z provedených kampaní a cen najdete na  samostatné stránce, na kterou se dostanete z vrchního menu nebo klikněte na tlačítko “přejdi” u titulku. 
Úvod Výcvik pilotů Letecké zážitky Letecký servis Ostatní služby Flotila letadel Kontakty a personál Odkazy Multimédia Přejdi Přejdi NEW! EDITION CZ/ATO-002
Approved Training Organisation
Schválená organizace leteckého výcviku EU / EASA / CAA CZ

Please Install The Flash Player

 Školení a semináře

Jako doplňkovou činnost k praktickém výcviku poskytujeme i základní teoretické školení ULLa, PPLa, dále  udržovací semináře letových instruktorů, pravidelná periodická školení pilotů, kurzy letecké angličtiny pro zkoušky  IFR a English Language Proficiency - dle ICAO.  Podrobnosti o teoretických školeních včetně fotografií a cen najdete na samostatné stránce, na kterou se  dostanete z vrchního menu nebo klikněte na tlačítko “přejdi” u titulku. 
Přejdi Ostatní služby