(c) Q-COMP 2014-2016

 Pronájem učebny

Pro různá školení a kurzy do počtu max 20 osob nabízíme pronájem  učebny na letišti Benešov, vhodné pro jazykové kurzy, prezentace firem a pod.  Učebna je vybavena několika PC a audiovizuální technikou (Projektor, plátno,  přehrávače všech médií, TV, možnost audioozvučení). Cena je individuální podle počtu dní pronájmu, v případě zájmu nás  kontaktujte. 

 Pronájem hangárů

Pro různé firemní akce nabízíme vyklizení a pronájem hangárů na  firemní prezentace, hangárpárty, možnost i zajištění parkování na našem  parkovišti. Obvykle se tyto firemní akce pořádají jako jedno až dvoudenní a k  nim nabídneme za výhodnějších podmínek i zážitkové a vyhlídkové lety pro  účastníky akce.   Pro potřeby filmování je možný nájem prostor, vnitřních i venkovních a  již několikrát se u naší společnosti filmovaly české i zahraniční filmy a seriály.  Naposledy v loňském roce zde probíhalo několikadenní natáčení  koprodukčního několikadílného filmu Heawy Water War.  Cena pronájmu hangárů je závislá na počtu dní, velikosti (hangár malý  nebo velký), využití parkoviště, vnitřních prostor a pod.    Základní cena pronájmu menšího hangáru pro jednu akci a cca do 50  osob začíná na 15.000,-Kč/den. V případě využití našich dalších služeb k  doplnění firemní akce, je pak cena dohodou. Bližší informace na dotaz. 
Úvod Výcvik pilotů Letecké zážitky Letecký servis Ostatní služby Flotila letadel Kontakty a personál Odkazy Multimédia NEW! EDITION CZ/ATO-002
Approved Training Organisation
Schválená organizace leteckého výcviku EU / EASA / CAA CZ

Please Install The Flash Player

Na obrázcích vpravo jsou snímky z různých firemních   akcí pořádaných u  nás v hangáru, na obrázcích níže je pak několik záběrů z natáčení filmu HWW na podzim roku 2013,  ze zázemí (učebna, catering) i z místa natáčení (hangár,  venkovní prostory).