přejdi přímo do E-shopu přejdi přímo do E-shopu přejdi přímo do E-shopu přejdi přímo do E-shopu přejdi na web Aerozážitky přejdi na web Aerozážitky přejdi na web Aerozážitky přejdi na web Aerozážitky NEW
(c) Q-COMP 2014-2018
Několik dobrých důvodů, proč si koupit letecký zážitek právě u nás : 1. - naše firma se přímo specializuje na létání, vlastníme svoje letadla, máme vlastní piloty a instruktory i letecký servis 2. - Vámi vybraný zážitek máte vždy levnější než u agentury, která jej nakupuje u nás jakožto přímého poskytovatele služeb 3. - komunikujete přímo s poskytovatelem, takže je vždy jednodušší domluva a objednávky zážitku 4. - vydáváme dárkové poukazy, které jsou vysoké kvality, na přání i zalaminované a dodané jako originál poštou 5. - pokud máte zájem o letecký zážitek, který není v naší standartní nabídce, můžeme Vám jej “ušít přímo na míru” 6. - všechny ceny uvedené na těchto stránkách jsou včetně všech daní a letištních poplatků, neplatíte nic navíc. 7. - námi vydávané poukazy mají platnost obvykle na 6 měsíců, pokud ale let v době platnosti nestihnete, vždy se        dohodneme na náhradním řešení, naše poukazy Vám nepropadnou. 8. - NOVINKA  - nyní můžete všechny služby a letecké zážitky jednoduše zakoupit v novém E-Shopu Létání-Zážitky Kromě leteckých zážitků., které jsou uvedeny na těchto stránkách nabízíme samozřejmě i možnost získání plnohodnotných pilotních licencí, které Vás pak budou opravňovat k pilotování dané kategorie letadel. Pak si letadlo u nás pouze půjčíte a zážitky si již můžete poskytovat sami  v rámci svých platných oprávnění. Bližší informace o nabízených leteckých zážitcích najdete kromě e-shopu také na stránkách www.aerozazitky.cz, na které se odtud dostanete také kliknutím na tlačítko vpravo :
Vyhlídkové   lety   z   důvodu   nesmyslného   nařízení   Evropské   Unie   dnes   již   mohou   provozovat   pouze   letečtí   dopravci.   Zkuste   ale   oslovit   ČSA   o vyhlídkový   let   nad   Karlštejn.....   :-)   Místo   vyhlídkových   letů   však   nabízíme   tzv.   “Zážitkové   lety”,   případně   FOTOLETY,   POZOROVACÍ   LETY, seznamovací   a AKROBATICKÉ   LETY   a   to   celoročně   zletiště   Benešov   a   Brno   s   letadly   Zlín,   Cessna   nebo   Maule   pro   tři   osoby   +pilot,   delší   trasy létáme   i   dvoumotorovým   letounem   L-200   "Morava"   pro4   osoby   +   pilot.   Výhodou   letu   s   L-200   je   především   pohodlí,   které   cestující   v   tomto   letounu mají   a   to,   že   letoun   má   vyšší   cestovní   rychlost   než   jednomotorová   letadla   a   lze   tak   za   stejně   dlouhou   dobu   letu   vidět   více   zajímavých   míst.   Ceny těchto   letů   jsou   uvedeny   v   tabulce   ceníku   letů   a   platí   vždy   za   celé   letadlo   ať   je   obsazeno   jedním,   nebo   plným   počtem   cestujících.   Základní   doba letu   s   letounem   C-152,   Z-43,   M-5   nebo   C-172   je   deset   minut   a   za   tuto   dobu   se   podíváte   na   blízké   okolí   letiště,   areál   golfových   hřišť,   zámek Konopiště   a   městoBenešov.   Základní   doba   letu   s   letounem   L-200   je   30   minut   a   během   této   doby   s   Vámi   doletíme   nad   Slapskou   přehradu,   dále na   soutok   Vltavy   a   Sázavy   v   Davli,   Posázavím   se   přes   Týnec   a   Čerčany   dostaneme   na   zámek   Jemniště   a   odtud   se   vracíme   zpět   ke   Konopišti   a Benešovu.   Pokud   chcete   letět   jen   ve   dvou,   nabízíme   vyhlídkové   lety   i   pro   dvě   osoby   letounem   L-40   ale   minimální   doba   letu   je   jedna   hodina.   Z letadla   si   můžete   cokoliv   fotit   a   filmovat,   dnes   již   neexistují   žádné   zákazy   a   omezení.   Pro   usnadnění   výběru   toho   správného   letu,   jsme   pro Vás zprovoznili nový E-Shop  >
Pilotem “Na chvíli” -  Vyzkoušejte si pilotáž letadla.... Nevíte, zda by byl letecký výcvik právě pro Vás? Nejste-si jisti, zda by Vám pilotáž letadla šla a přinášelo Vám to ten pravý požitek? Můžete si to vyzkoušet s našimi zkušenými insdtruktory na výcvikových letadlech s dvojím řízením a to jak na ultralehkých letounech, tak letadlech vyšší kategorie pro výcvik soukromých pilotů.
Zážitkové lety nad krásami a památkami, pozorovací lety, fotolety....   Nabídka pro každého, kdo si chce pouze užít let a pozorovat krajinu pod sebou, fotit si pro své vzpomínky a nechat se unášet pocitem, který mu dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Pilotáž a ostatní starost o letadlo tak necháte na naše zkušené piloty. Vhodný dárek pro každého a ke každé příležitosti, velký výběr tras a letadel.
od 1.820,- Kč pro 1 osobu
od 1.000,- Kč pro 3 osoby
Akrobatické lety - nevšední adrenalinový zážitek   Jestliže máte rádi vzrušení a adrenalin, jistě neopominete možnost připoutat se pětibodovými pásy do výcvikového akrobatického letadla a nechat na sebe působit přetížení několika G při akrobatické sestavě s pilotem - instruktorem, mistrem republiky ve své kategorii. Vhodný dárek pro mladé, dobrý zdravotní stav nutností.
od 2.420,- Kč pro 1 osobu
Letecké jednodenní a víkendové výlety    Tyto výlety nabízíme obvykle pro skupiny osob, ale může si jej objednat i jednotlivec. Můžeme letět i několika letouny najednou a proto si výlet může užít celá parta. Pilot je v ceně letu, v tomto jediném případě z naší nabídky je nutno počítat s vedlejšími výdaji na letištní poplatky v zahraničí a případné ubytování. Létáme po celé Evropě.
od 9.900,- Kč pro 2 osoby
Romantické a svatební lety   Máte-li rádi romantiku a chcete-li si dopřát nevšední zážitek, můžeme Vás svézt pro “Modré z nebe” až k blízkosti oblaků, kde létají ptáci a slunce hřeje zase o něco víc. Tyto lety jsou vhodné  i jako např. svatební dar, který věnujete formou poukazu novomanželům. Rozhodně na takový dar budou vzpomínat více, než na čajovou soupravu nebo mixér.
od 2.200,- Kč pro 2 osoby
Speciální lety To, co se nevešlo do jiné kategorie, například si u nás můžete objednat vlečení transparentu s osobním sdělením, kdy originálně požádáte o ruku svou vyvolenou, nebo popřejete zajímavým způsobem k výročí, narozeninám a podobně. Nebo se můžete svézt v letadle v noci, což je zcela vyjímečný zážitek. Případně zajistíme vyfocení např. Vašeho domu nebo jiné lokality dle Vašeho přání a zajistíme Vám zhotovení kvalitních zvětšenin vyfocených objektů profesionálním fotografem.
od 5.000,- Kč za hodinu letu
Ukázka z nabídky leteckých zážitků na www.aerozazitky.cz a ke koupi v E-Shopu www.letani-zazitky.cz
Aerozážitky  Aerozážitky Aerozážitky  Aerozážitky Aerozážitky  Aerozážitky Aerozážitky  Aerozážitky Aerozážitky  Aerozážitky Aerozážitky  Aerozážitky
NEW! EDITION CZ/ATO-002
Approved     Training        Organisation
Schválená organizace leteckého výcviku EU / EASA / CAA CZ
Letecké zážitky - Aerozážitky