přejdi přímo do E-shopu přejdi přímo do E-shopu přejdi přímo do E-shopu přejdi přímo do E-shopu přejdi na web Aerozážitky přejdi na web Aerozážitky přejdi na web Aerozážitky přejdi na web Aerozážitky NEW
(c) Q-COMP 2014-2020
Několik dobrých důvodů, proč si koupit letecký zážitek právě u nás : 1. - naše firma se přímo specializuje na létání, vlastníme svoje letadla, máme vlastní piloty a instruktory i letecký servis 2. - Vámi vybraný zážitek máte vždy levnější než u agentury, která jej nakupuje u nás jakožto přímého poskytovatele služeb 3. - komunikujete přímo s poskytovatelem, takže je vždy jednodušší domluva a objednávky zážitku 4. - vydáváme dárkové poukazy, které jsou vysoké kvality, na přání i zalaminované a dodané jako originál poštou 5. - pokud máte zájem o letecký zážitek, který není v naší standartní nabídce, můžeme Vám jej “ušít přímo na míru” 6. - všechny ceny uvedené na těchto stránkách jsou včetně všech daní a letištních poplatků, neplatíte nic navíc. 7. - námi vydávané poukazy mají platnost obvykle na 6 měsíců, pokud ale let v době platnosti nestihnete, vždy se dohodneme na náhradním řešení, naše poukazy Vám nepropadnou. 8. - NOVINKA - nyní můžete všechny služby a letecké zážitky jednoduše zakoupit v novém E-Shopu Létání-Zážitky Kromě leteckých zážitků., které jsou uvedeny na těchto stránkách nabízíme samozřejmě i možnost získání plnohodnotných pilotních licencí, které Vás pak budou opravňovat k pilotování dané kategorie letadel. Pak si letadlo u nás pouze půjčíte a zážitky si již můžete poskytovat sami v rámci svých platných oprávnění. Bližší informace o nabízených leteckých zážitcích najdete kromě e-shopu také na stránkách www.aerozazitky.cz, na které se odtud dostanete také kliknutím na tlačítko vpravo :
Vyhlídkové lety z důvodu nesmyslného nařízení Evropské Unie dnes již mohou provozovat pouze letečtí dopravci. Zkuste ale oslovit ČSA o vyhlídkový let nad Karlštejn..... :-) Místo vyhlídkových letů však nabízíme tzv. “Zážitkové lety”, případně FOTOLETY, POZOROVACÍ LETY, seznamovací a AKROBATICKÉ LETY a to celoročně zletiště Benešov a Brno s letadly Zlín, Cessna nebo Maule pro tři osoby +pilot, delší trasy létáme i dvoumotorovým letounem L-200 "Morava" pro4 osoby + pilot. Výhodou letu s L-200 je především pohodlí, které cestující v tomto letounu mají a to, že letoun vyšší cestovní rychlost než jednomotorová letadla a lze tak za stejně dlouhou dobu letu vidět více zajímavých míst. Ceny těchto letů jsou uvedeny v tabulce ceníku letů a platí vždy za celé letadlo je obsazeno jedním, nebo plným počtem cestujících. Základní doba letu s letounem C-152, Z-43, M-5 nebo C-172 je deset minut a za tuto dobu se podíváte na blízké okolí letiště, areál golfových hřišť, zámek Konopiště a městoBenešov. Základní doba letu s letounem L-200 je 30 minut a během této doby s Vámi doletíme nad Slapskou přehradu, dále na soutok Vltavy a Sázavy v Davli, Posázavím se přes Týnec a Čerčany dostaneme na zámek Jemniště a odtud se vracíme zpět ke Konopišti a Benešovu. Pokud chcete letět jen ve dvou, nabízíme vyhlídkové lety i pro dvě osoby letounem L-40 ale minimální doba letu je jedna hodina. Z letadla si můžete cokoliv fotit a filmovat, dnes již neexistují žádné zákazy a omezení. Pro usnadnění výběru toho správného letu, jsme pro Vás zprovoznili nový E-Shop >
Pilotem “Na chvíli” - Vyzkoušejte si pilotáž letadla.... Nevíte, zda by byl letecký výcvik právě pro Vás? Nejste-si jisti, zda by Vám pilotáž letadla šla a přinášelo Vám to ten pravý požitek? Můžete si to vyzkoušet s našimi zkušenými insdtruktory na výcvikových letadlech s dvojím řízením a to jak na ultralehkých letounech, tak letadlech vyšší kategorie pro výcvik soukromých pilotů.
Zážitkové lety nad krásami a památkami, pozorovací lety, fotolety.... Nabídka pro každého, kdo si chce pouze užít let a pozorovat krajinu pod sebou, fotit si pro své vzpomínky a nechat se unášet pocitem, který mu dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Pilotáž a ostatní starost o letadlo tak necháte na naše zkušené piloty. Vhodný dárek pro každého a ke každé příležitosti, velký výběr tras a letadel.
od 1.820,- Kč pro 1 osobu
od 1.000,- Kč pro 3 osoby
Akrobatické lety - nevšední adrenalinový zážitek Jestliže máte rádi vzrušení a adrenalin, jistě neopominete možnost připoutat se pětibodovými pásy do výcvikového akrobatického letadla a nechat na sebe působit přetížení několika G při akrobatické sestavě s pilotem - instruktorem, mistrem republiky ve své kategorii. Vhodný dárek pro mladé, dobrý zdravotní stav nutností.
od 2.420,- Kč pro 1 osobu
Letecké jednodenní a víkendové výlety Tyto výlety nabízíme obvykle pro skupiny osob, ale může si jej objednat i jednotlivec. Můžeme letět i několika letouny najednou a proto si výlet může užít celá parta. Pilot je v ceně letu, v tomto jediném případě z naší nabídky je nutno počítat s vedlejšími výdaji na letištní poplatky v zahraničí a případné ubytování. Létáme po celé Evropě.
od 9.900,- Kč pro 2 osoby
Romantické a svatební lety Máte-li rádi romantiku a chcete-li si dopřát nevšední zážitek, můžeme Vás svézt pro “Modré z nebe” až k blízkosti oblaků, kde létají ptáci a slunce hřeje zase o něco víc. Tyto lety jsou vhodné i jako např. svatební dar, který věnujete formou poukazu novomanželům. Rozhodně na takový dar budou vzpomínat více, než na čajovou soupravu nebo mixér.
od 2.200,- Kč pro 2 osoby
Speciální lety To, co se nevešlo do jiné kategorie, například si u nás můžete objednat vlečení transparentu s osobním sdělením, kdy originálně požádáte o ruku svou vyvolenou, nebo popřejete zajímavým způsobem k výročí, narozeninám a podobně. Nebo se můžete svézt v letadle v noci, což je zcela vyjímečný zážitek. Případně zajistíme vyfocení např. Vašeho domu nebo jiné lokality dle Vašeho přání a zajistíme Vám zhotovení kvalitních zvětšenin vyfocených objektů profesionálním fotografem.
od 5.000,- Kč za hodinu letu
Ukázka z nabídky leteckých zážitků na www.aerozazitky.cz a ke koupi v E-Shopu www.letani-zazitky.cz
Aerozážitky  Aerozážitky Aerozážitky  Aerozážitky Aerozážitky  Aerozážitky Aerozážitky  Aerozážitky Aerozážitky  Aerozážitky Aerozážitky  Aerozážitky
NEW! EDITION
CZ/ATO-002
Approved Training Organisation
Schválená organizace leteckého výcviku EU / EASA / CAA CZ
Letecké zážitky - Aerozážitky