Kromě leteckých výcviků a provozování dalších leteckých prací provádí naše firma i opravy letadel a letecké techniky, servisování letadel, pravidelnou údržbu pro vlastní letadla i smluvní zákazníky a také zajišťujeme Řízení pro zachování letové způsobilosti - CAMO. i Letecký servis má vlastní webové stránky, které najdete na http://www.leteckyservis.cz - nebo jednoduše klikněte na tlačítko :
(c) Q-COMP 2014-2020
Letecký servis BEMOAIR Letecký servis BEMOAIR
SERVIS - CZ.MF.0033 CZ.MF0033
Naše středisko údržby letadel oprávnění CAA číslo CZ. MF.0033 a provádí periodickou údržbu, především letounů řady Zlín - Trenér, Zlín Z42 Z242, Cessny C150 C182 a další typy jedno i dvoumotorové.
CAMO - CZ.MG.0043
Kromě servisu nabízíme i zpra- cování programu údržby a říze- kontroly letové způsobilosti u jedno i vícemotorových letadel. Naše CAMO oprávnění CAA číslo CZ.MG.0043. V současné době máme v CAMO 34 letadel.
Provádění oprav letadel
V případě potřeby větší opravy, např. po letecké nehodě, nebo jiném poškození zpracujeme postup v souladu s technickou a opravárenskou dokumentací, zajistíme jeho schválení CAA a provedeme i nestand. opravu.
Prodej náhradních dílů
Na základě dlouholeté spolu- práce se zahraničními doda- vateli náhradních dílů, doká- žeme zajistit díly na všechny typy cizich letounů za velmi výhodných podmínek, samo- zřejmě včetně atestů a Form1.

Letecký servis

Provádíme revize po 25H, 50H, 100H a 200H provozu a roční prohlídky následujících typů letadel : Zlín - trenér : Z-126, Z-226, Z.326, Z-526 Zlín : Z-42, Z-43, Z-142, Z-242 Cessna : C-150, C-152, C-172, C-182 Další typy : L-200A, L-40, M5-210c, P92JS ULL : převážně KP2U ale i jiné typy dle TP
Provádíme revize po 10H, 50H, 75H, 200H a výměny leteckých motorů následujících výrobců a typů : LOM: M-137A/AK, M-337A/AK/SH, M-332 Walter : WM4-III Continental : IO-360D, O-200A, O-300 Lycoming : O-235 series, O-320 series Rotax : 447, 582, 912UL/ULS
Provádíme údržbu dle technické dokumen- tace a výměnu pevných i stavitelných vrtulí AVIA V500A, V503A, V410, dále značek McCauley, Kašpar, Junkers, Ivoprop a pod. Ve spolupráci se servisním střediskem ve Straubingu zajistíme generální opravy vrtulí McCauley, pevných i stavitelných, včetně rozvaděčů a vrtulových listů.
DRAKY LETADEL LETECKÉ MOTORY VRTULE
Periodická a pravidelná údržba letadel v leteckém servisu BemoAir - CZ.MF.0033
Dále provádíme kompenzace kompasů, zkoušky pitot-statických systémů, měření tlaků motorů, servisní zásahy u zákazníka, kontroly letové způsobilosti, vystavení ARC, provedení zkušebního letu po opravě a pod. V případě potřeby provedeme i nestandardní opravu např. po letecké nehodě nebo jiném poškození letadla, zajistíme zhotovení nestandartního postupu opravy a jeho schválení na ÚCL. Běžné práce na revizích letadel, motorů a vrtulích jsou uvedeny v našem ceníku, práce nestandartních oprav a případné vícepráce při revizích jsou účtovány hodinovou sazbou. Pro stálé zákazníky se smlouvou poskytujeme slevy na revize letadel i na řízení letové způsobilosti.
CAMO BEMOAIR

CAMO

Přístup pro smluvní zákazníky CAMO
Výše uvedené činnosti provádíme na základně leteckého servisu na letišti Benešov, pod hlavičkou společnosti Letecká škola BemoAir s.r.o. Není-li možnés Vaším letounem přiletět z důvodu závady k nám do servisu, provádíme i výjezdy za účelem oprav letecké techniky. Máme zkušené mechaniky, kteří si poradí i s netypickými projevy některých závad, ať už leteckých motorů, draků nebo letadlových systémů. Revize a opravy provádíme na základě objednávek, není třeba žádná smlouva. Pro řízení kontroly letové způsobilosti je nutné uzavření smlouvy. Zákazníkům, kteří mají u nás uzavřenou smlouvu na CAMO i na letecký servis současně, poskytujeme zvýhodněné ceny našich služeb.
Rozsah činnosti najdete na stránkách servisu
NEW! EDITION
CZ/ATO-002
Approved Training Organisation
Schválená organizace leteckého výcviku EU / EASA / CAA CZ

Letecký servis