(c) Q-COMP 2014-2018

 Letecké snímkování - fotolety

Fotolety   a   letecké   snímkování   provádíme   s   letounem   Cessna   C-172,   pro   pilota   a   3   cestující   (fotograf   + doprovod),   nebo   C-152   (dvoumístný   letoun).   Snímkování   se   provádí   od   výšky   150m   nad   zemí   (fotografie   objektů,   obcí a měst) až do výšky 4000m (snímky pro fotografické mapy a podklady pro další geodetické zpracování). Podrobnosti   o   leteckém   snímkování   a   fotoletech,   včetně   ukázkových   fotografií   a   ceníku   za   letovou   hodinu     najdete na samostatné stránce, na kterou se dostanete z vrchního menu nebo klikněte na tlačítko “přejdi” nahoře.

 Vlekání reklamních transparentů

Pro   zajištění   reklamy   Vaší   firmy,   nabízíme   vlekání   reklamních   transparentů   s   názvem   firmy,   logem,   či   jiným důležitým   sdělením,   které   svou   netradičností   spolehlivě   upoutají.   Vlekání   transparentů   provádíme   z   letiště   Benešov   a     létáme kamkoliv dle Vašeho přání po celé republice. Transparent může mít rozměr až 3m x 30m. Podrobnosti   o   vlekání   reklamních   transparentů   včetně   fotografií   z   provedených   kampaní   a   cen   najdete   na samostatné stránce, na kterou se dostanete z vrchního menu nebo klikněte na tlačítko “přejdi” u titulku.
Přejdi Přejdi Přejdi
NEW! EDITION CZ/ATO-002
Approved     Training        Organisation
Schválená organizace leteckého výcviku EU / EASA / CAA CZ

 Školení a semináře

Jako   doplňkovou   činnost   k   praktickém   výcviku   poskytujeme   i   základní   teoretické   školení   ULLa,   PPLa,   dále udržovací   semináře   letových   instruktorů,   pravidelná   periodická   školení   pilotů,   kurzy   letecké   angličtiny   pro   zkoušky   IFR a English Language Proficiency - dle ICAO. Podrobnosti   o   teoretických   školeních   včetně   fotografií   a   cen   najdete   na   samostatné   stránce,   na   kterou   se dostanete z vrchního menu nebo klikněte na tlačítko “přejdi” u titulku.
Přejdi Přejdi