(c) Q-COMP 2014-2020

Letecké snímkování - fotolety

Fotolety a letecké snímkování provádíme s letounem Cessna C-172, pro pilota a 3 cestující (fotograf + doprovod), nebo C-152 (dvoumístný letoun). Snímkování se provádí od výšky 150m nad zemí (fotografie objektů, obcí a měst) až do výšky 4000m (snímky pro fotografické mapy a podklady pro další geodetické zpracování). Podrobnosti o leteckém snímkování a fotoletech, včetně ukázkových fotografií a ceníku za letovou hodinu najdete na samostatné stránce, na kterou se dostanete z vrchního menu nebo klikněte na tlačítko “přejdi” nahoře.

Vlekání reklamních transparentů

Pro zajištění reklamy Vaší firmy, nabízíme vlekání reklamních transparentů s názvem firmy, logem, či jiným důležitým sdělením, které svou netradičností spolehlivě upoutají. Vlekání transparentů provádíme z letiště Benešov a létáme kamkoliv dle Vašeho přání po celé republice. Transparent může mít rozměr až 3m x 30m. Podrobnosti o vlekání reklamních transparentů včetně fotografií z provedených kampaní a cen najdete na samostatné stránce, na kterou se dostanete z vrchního menu nebo klikněte na tlačítko “přejdi” u titulku.
Přejdi Přejdi Přejdi
NEW! EDITION
CZ/ATO-002
Approved Training Organisation
Schválená organizace leteckého výcviku EU / EASA / CAA CZ

Školení a semináře

Jako doplňkovou činnost k praktickém výcviku poskytujeme i základní teoretické školení ULLa, PPLa, dále udržovací semináře letových instruktorů, pravidelná periodická školení pilotů, kurzy letecké angličtiny pro zkoušky IFR a English Language Proficiency - dle ICAO. Podrobnosti o teoretických školeních včetně fotografií a cen najdete na samostatné stránce, na kterou se dostanete z vrchního menu nebo klikněte na tlačítko “přejdi” u titulku.
Přejdi Přejdi