(c) Q-COMP 2014-2018

 Pronájem učebny

Pro   různá   školení   a   kurzy   do   počtu   max   20   osob   nabízíme   pronájem učebny   na   letišti   Benešov,   vhodné   pro   jazykové   kurzy,   prezentace   firem   a   pod. Učebna   je   vybavena   několika   PC   a   audiovizuální   technikou   (Projektor,   plátno, přehrávače všech médií, TV, možnost audioozvučení). Cena    je    individuální    podle    počtu    dní    pronájmu,    v    případě    zájmu    nás kontaktujte.

 Pronájem hangárů

Pro   různé   firemní   akce   nabízíme   vyklizení   a   pronájem   hangárů   na   firemní prezentace,    hangárpárty,    možnost    i    zajištění    parkování    na    našem    parkovišti. Obvykle    se    tyto    firemní    akce    pořádají    jako    jedno    až    dvoudenní    a    k    nim nabídneme   za   výhodnějších   podmínek   i   zážitkové   a   vyhlídkové   lety   pro   účastníky akce. Pro   potřeby   filmování   je   možný   nájem   prostor,   vnitřních   i   venkovních   a   již několikrát    se    u    naší    společnosti    filmovaly    české    i    zahraniční    filmy    a    seriály. Naposledy   v   loňském   roce   zde   probíhalo   několikadenní   natáčení   koprodukčního několikadílného filmu Heawy Water War. Cena   pronájmu   hangárů   je   závislá   na   počtu   dní,   velikosti   (hangár   malý nebo velký), využití parkoviště, vnitřních prostor a pod.   Základní   cena   pronájmu   menšího   hangáru   pro   jednu   akci   a   cca   do   50 osob    začíná    na    15.000,-Kč/den.    V    případě    využití    našich    dalších    služeb    k doplnění firemní akce, je pak cena dohodou. Bližší informace na dotaz.
NEW! EDITION CZ/ATO-002
Approved     Training        Organisation
Schválená organizace leteckého výcviku EU / EASA / CAA CZ
Na   obrázcích   vpravo   jsou   snímky   z   různých   firemních     akcí   pořádaných   u      nás   v   hangáru,   na   obrázcích   níže   je   pak několik   záběrů   z   natáčení   filmu   HWW   na   podzim   roku   2013, ze   zázemí   (učebna,   catering)   i   z   místa   natáčení   (hangár, venkovní prostory).