(c) Q-COMP 2014-2020

Pronájem učebny

Pro různá školení a kurzy do počtu max 20 osob nabízíme pronájem učebny na letišti Benešov, vhodné pro jazykové kurzy, prezentace firem a pod. Učebna je vybavena několika PC a audiovizuální technikou (Projektor, plátno, přehrávače všech médií, TV, možnost audioozvučení). Cena je individuální podle počtu dní pronájmu, v případě zájmu nás kontaktujte.

Pronájem hangárů

Pro různé firemní akce nabízíme vyklizení a pronájem hangárů na firemní prezentace, hangárpárty, možnost i zajištění parkování na našem parkovišti. Obvykle se tyto firemní akce pořádají jako jedno dvoudenní a k nim nabídneme za výhodnějších podmínek i zážitkové a vyhlídkové lety pro účastníky akce. Pro potřeby filmování je možný nájem prostor, vnitřních i venkovních a již několikrát se u naší společnosti filmovaly české i zahraniční filmy a seriály. Naposledy v loňském roce zde probíhalo několikadenní natáčení koprodukčního několikadílného filmu Heawy Water War. Cena pronájmu hangárů je závislá na počtu dní, velikosti (hangár malý nebo velký), využití parkoviště, vnitřních prostor a pod. Základní cena pronájmu menšího hangáru pro jednu akci a cca do 50 osob začíná na 15.000,-Kč/den. V případě využití našich dalších služeb k doplnění firemní akce, je pak cena dohodou. Bližší informace na dotaz.
NEW! EDITION
CZ/ATO-002
Approved Training Organisation
Schválená organizace leteckého výcviku EU / EASA / CAA CZ
Na obrázcích vpravo jsou snímky z různých firemních akcí pořádaných u nás v hangáru, na obrázcích níže je pak několik záběrů z natáčení filmu HWW na podzim roku 2013, ze zázemí (učebna, catering) i z místa natáčení (hangár, venkovní prostory).